Yurtdışından Gelecek Hastalarımıza Özel

Yurtdışından Gelecek Hastalarımıza Özel
Neden Türkiye ? Neden Ankara ve Neden Op.Dr. Gurur Polat

Tüp Bebek Tedavisinde Uzman Deneyimi

Neden Türkiye?

Gerek bilimsel yayınlar, gerekse sosyal iletişim mecralarında, ülkemizdeki tüp bebek başarısı defalarca vurgulanmıştır. Maliyetlerin yaklaşık üçte bir olması ise, bir diğer cazibe nedenidir.

Neden Ankara?

Ankara, turistik açıdan öncelikli şehir olarak seçilmiştir. Anadolu’nun merkezinde  olması sebebi ile pek çok şehirden kolay ulaşılmakta, pek çok şehir ve turistik merkeze kolay gidilmektedir. Konaklama kalitesi, güvenlik ve ulaşım, Avrupa büyük şehir ortalamasının üzerindedir.

Yüksek Başarı Oranları

Sunulan tüm IVF tedavileri için, sektör lideri başarı oranlarını sürekli olarak sağlıyoruz. Hastalarımız bir numaralı önceliğimizdir. Ekipmanları, yöntemler ve tedavi protokollerini yükselterek sektörde öncü hamilelik oranlarına ulaşmak için sürekli çalışıyoruz.

Hastaya Özel Tedavi Protokolü

Her hastanın ve ailenin benzersiz olduğuna,  bu nedenle özel bir tedavi protokolü gerektirdiğine inanıyoruz. Yaptıklarımızı ciddiye alıyoruz ve her hasta için mümkün olan en iyi tedavi protokolünü sunuyoruz.

.

En Son Teknoloji ve Ekipman

Tüp Bebek alanındaki son gelişmeleri takip ediyoruz ve laboratuar işlemleri söz konusu olduğunda masraftan kaçınmıyoruz. Birlikte çalıştığımız embryolog dostlarımız, sürekli olarak kongrelere katılır ve en son teknoloji ve ekipmanısunmaya yardımcı olur.

Rekabetçi Ücretlendirme

Önceliğimiz her zaman için hastalar.  IVF tedavisini mümkün olduğu kadar çok sayıda çifte uygun hale getirmeye çalışıyoruz. Rekabetçi fiyatlandırma ile sektör lideri gebelik oranları sunuyoruz.

Tüp Bebek Tedavisi Pahalı Bir Tedavi Midir?

Kısa Tüp Bebek Tedavisi

Ailenin Türkiye’ye gelmeden bizimle bağlantı kurması son derece önemlidir. Gereken bazı test ve tetkikler önceden istenerek zaman kazanılır. Çünkü, tüp bebek tedavisi yaklaşık 3 hafta kadar sürmektedir. Bu nedenle aile ile doktor önceden haberleşir ise, süre daha fazla uzamaz. Hatta, yumurta büyütme tedavisi ailenin yaşadığı ülkede başlatılırsa, Ankara’da geçecek süre 1 haftaya kadar düşebilir.

Konusunda Uzman Kısırlık Ekibi

Birlikte çalıştığımız şef embryolog ,embryolog, androlog, ürolog, hemşire ve teknisyen ekibi üreme tıbbı konusunda uzmanlaşmıştır. Hep birlikte en iyi yaptığımız işe odaklanma gayreti içerisindeyiz.

Tüm tedavilerde ücretsiz AHA (embryo duvarı inceltme) ve IMSI (büyük büyütmeli mikroskop altında sperm seçme) işlemleri

Yardımlı embriyo tutunmasını arttırarak, yüksek gebelik oranları elde etmek içinembryonun dış duvarı tam olarak delinebilir veya inceltilebilir. Bu işlem lazer, asit veya mekanik olarak yapılır. AssistedHatching olarak tanımlanır.

Diğer taraftan, yüksek büyütmeli mikroskoplar altında, şekli daha düzgün olan spermleri seçmemize olanak sağlayan yöntem, IMSI olarak bilinmektedir . Bu iki hizmeti gereken tüm hastalarımız için standart olarak ücretsiz sunuyoruz.

.

Çok Dilde Tercüman Desteği

Hastalarımızı rahat ettirmenin bir yolunun da, onlarla kendi dillerinde iletişim kurmak olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça konuşan tercümanlarımız var

Gizlilik

Hasta gizliliğini ciddiye alıyoruz ve tedavinizle ilgili hiçbir bilgiyi sizden başka kimseye ifşa etmiyoruz. Verileriniz arşivimizde güvenli ve gizli tutulur.

Ulaşım ve Konaklama

Yurt dışından gelen ailelerin ulaşım ve konaklama ihtiyaçları kolayca çözülmektedir. Arzu ederseniz, havaalanından taksi veya minibüs ile alınarak, kalacağınız yere bırakılırsınız.

İsterseniz mutfağı içinde günlük, haftalık veya aylık bir kiralık dairede kalırsınız veya oda kahvaltı olarak çalışan bir otelde son derece uygun fiyatla kalabilirsiniz (konaklama ve ulaşım ücretleri minimal olmakla beraber, tüp bebek ücretine dahil değildir).

Arkadaşlarımız seçtiğiniz fiyat aralığında, istediğiniz şekilde bir yer ayarlayacaklardır.

Önceden Deneyimi Olan Aileler

Ankara’ya gelmek isteyen önemli bir gurup da, başka ülkelerde tüp bebek tedavisi yaptırdığı halde gebelik elde edemeyen ailelerdir. Bu aileler gelmeden önce bizim ile bağlantıya geçmelidir. Böylelikle, tedavinizin neye ihtiyacı olduğu anlaşılır, başarılı sonuca ulaşılır.